Koti > Tuotteet > Kaapelit, johdot > Useat johtokytkennät > E1504S.21.08
E1504S.21.08
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta E1504S.21.08 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero E1504S.21.08
Valmistaja General Cable
Kuvaus CABLE 4COND 18AWG BROWN 1000'
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 665 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
25 pcs
Product parameter
Osa numero E1504S.21.08 Valmistaja General Cable
Kuvaus CABLE 4COND 18AWG BROWN 1000' Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 665 pcs Tietolomake General Cable Wire & Cable Catalog
Kategoria Kaapelit, johdot lankatulkki 18 AWG
Jännite 300V Käyttö Alarm, Safety
Shield Type - Shield Material -
Shield kattavuus - Sarja -
Arvioinnit ASTM B-3 Käyttölämpötila -20°C ~ 75°C
Napaluku 4 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 6 Weeks Pituus 1000.0' (304.8m)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant takki Color Brown
Takki (Insulation) Paksuus 0.0150" (0.381mm) Takki (Eristys) Materiaali Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Takki (Insulation) Halkaisija 0.175" (4.45mm) ominaisuudet Rip Cord
Yksityiskohtainen kuvaus 4 Conductor Multi-Conductor Cable Brown 18 AWG 1000.0' (304.8m) kapellimestari Strand Solid