Koti > Tuotteet > Kaapelit, johdot > Useat johtokytkennät > E1504S.25.06
E1504S.25.06
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta E1504S.25.06 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero E1504S.25.06
Valmistaja General Cable
Kuvaus CABLE 4COND 18AWG GREEN 500'
Product parameter
Osa numero E1504S.25.06 Valmistaja General Cable
Kuvaus CABLE 4COND 18AWG GREEN 500' Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1196 pcs Tietolomake General Cable Wire & Cable Catalog
Kategoria Kaapelit, johdot lankatulkki 18 AWG
Jännite 300V Käyttö Alarm, Safety
Shield Type - Shield Material -
Shield kattavuus - Sarja -
Arvioinnit ASTM B-3 Käyttölämpötila -20°C ~ 75°C
Napaluku 4 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 6 Weeks Pituus 500.0' (152.4m)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant takki Color Green
Takki (Insulation) Paksuus 0.0150" (0.381mm) Takki (Eristys) Materiaali Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Takki (Insulation) Halkaisija 0.175" (4.45mm) ominaisuudet Rip Cord
Yksityiskohtainen kuvaus 4 Conductor Multi-Conductor Cable Green 18 AWG 500.0' (152.4m) kapellimestari Strand Solid