Koti > Tuotteet > Kaapelit, johdot > Useat johtokytkennät > E1506S.18.03
E1506S.18.03
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta E1506S.18.03 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero E1506S.18.03
Valmistaja General Cable
Kuvaus CABLE 6COND 18AWG RED 500'
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 679 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Osa numero E1506S.18.03 Valmistaja General Cable
Kuvaus CABLE 6COND 18AWG RED 500' Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 679 pcs Tietolomake General Cable Wire & Cable Catalog
Kategoria Kaapelit, johdot lankatulkki 18 AWG
Jännite 300V Käyttö Alarm, Safety
Shield Type - Shield Material -
Shield kattavuus - Sarja -
Arvioinnit ASTM B-3 Muut nimet CE1506R-500
E1506S.18.03-ND
Käyttölämpötila -20°C ~ 75°C Napaluku 6
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 6 Weeks
Pituus 500.0' (152.4m) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
takki Color Red Takki (Insulation) Paksuus 0.0150" (0.381mm)
Takki (Eristys) Materiaali Poly-Vinyl Chloride (PVC) Takki (Insulation) Halkaisija 0.210" (5.33mm)
ominaisuudet Rip Cord Yksityiskohtainen kuvaus 6 Conductor Multi-Conductor Cable Red 18 AWG 500.0' (152.4m)
kapellimestari Strand Solid Johdin materiaali Copper, Annealed Bare
Johdin Eristys Poly-Vinyl Chloride (PVC) Kaapelin tyyppi Multi-Conductor
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:E150N50X4E
  • valmistajat:Anaren
  • Kuvaus:RES SMD 50 OHM 2% 150W
  • Varastossa:41035
  • Osa#:E150N50X4
  • valmistajat:Anaren