Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > Sähköiset, Erikoisulakkeet > 02CC200.Z
02CC200.Z
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 02CC200.Z luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 02CC200.Z
Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus FUSE CRTRDGE 200A 600VAC/250VDC
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 5612 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero 02CC200.Z Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus FUSE CRTRDGE 200A 600VAC/250VDC Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 5612 pcs Tietolomake British Dimension HRCII-C Fuse
Kategoria Piirin suojaus Voltage Rating - DC 250V
Voltage Rating - AC 600V Koko / Dimension 1.614" Dia x 2.992" L (41.00mm x 76.00mm)
Sarja HRCII-C Vasteaika Slow
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Muut nimet 2CC200
2CC200.Z
Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Bolt Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant sulake Tyyppi Cartridge
ominaisuudet - Nykyinen arvostelu 200A