Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > Sähköiset, Erikoisulakkeet > 02CM100.Z
02CM100.Z
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 02CM100.Z luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 02CM100.Z
Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus FUSE CRTRDGE 100A 600VAC/250VDC
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 4913 pcs
Product parameter
Osa numero 02CM100.Z Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus FUSE CRTRDGE 100A 600VAC/250VDC Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 4913 pcs Tietolomake British Dimension HRCII-C Fuse
Kategoria Piirin suojaus Voltage Rating - DC 250V
Voltage Rating - AC 600V Koko / Dimension 1.220" Dia x 2.598" L (31.00mm x 66.00mm)
Sarja HRCII-C Vasteaika Slow
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Muut nimet 2CM100
2CM100.Z
ominaisuudet - Nykyinen arvostelu 100A