Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > Sähköiset, Erikoisulakkeet > 02CM150.Z
02CM150.Z
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 02CM150.Z luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 02CM150.Z
Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus FUSE CRTRDGE 150A 600VAC/250VDC
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 4108 pcs
Product parameter
Osa numero 02CM150.Z Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus FUSE CRTRDGE 150A 600VAC/250VDC Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 4108 pcs Tietolomake British Dimension HRCII-C Fuse
Kategoria Piirin suojaus Voltage Rating - DC 250V
Voltage Rating - AC 600V Koko / Dimension 1.614" Dia x 3.032" L (41.00mm x 77.00mm)
Sarja HRCII-C Vasteaika Slow
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Muut nimet 2CM150
2CM150.Z
ominaisuudet - Nykyinen arvostelu 150A