Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > Sähköiset, Erikoisulakkeet > 0CNN060.V
0CNN060.V
0CNN060.V
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 0CNN060.V luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 0CNN060.V
Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus FUSE STRIP 60A 125VAC/48VDC BOLT
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
Product parameter
Osa numero 0CNN060.V Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus FUSE STRIP 60A 125VAC/48VDC BOLT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4174 pcs Tietolomake CNL, CNN(E) Lift Truck FusesAftermarket Products Catalog
Kategoria Piirin suojaus Voltage Rating - DC 48V
Voltage Rating - AC 125V Koko / Dimension -
Sarja POWR-GARD® CNN Vasteaika Fast
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Muut nimet CNN 60
CNN060
CNN060.V
CNN60
Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Bolt Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 14 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
sulake Tyyppi Fuse Strip ominaisuudet Indicating
Nykyinen arvostelu 60A luokka -