Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > Sähköiset, Erikoisulakkeet > 0CNN060E.V
0CNN060E.V
0CNN060E.V
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 0CNN060E.V luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 0CNN060E.V
Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus FUSE STRIP 60A 125VAC/48VDC BOLT
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 4963 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
5 pcs
Product parameter
Osa numero 0CNN060E.V Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus FUSE STRIP 60A 125VAC/48VDC BOLT Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 4963 pcs Tietolomake CNL, CNN(E) Lift Truck FusesAftermarket Products Catalog
Kategoria Piirin suojaus Voltage Rating - DC 48V
Voltage Rating - AC 125V Koko / Dimension -
Sarja POWR-GARD® CNN_E Vasteaika Fast
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Muut nimet CNN060E
CNN060E.V
CNN060EV
CNN60E
Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Bolt Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 11 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
sulake Tyyppi Fuse Strip ominaisuudet Indicating
Nykyinen arvostelu 60A luokka -