Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > Sähköiset, Erikoisulakkeet > 0NLS125.X
0NLS125.X
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 0NLS125.X luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 0NLS125.X
Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus FUSE CARTRIDGE 125A 600VAC/VDC
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
Product parameter
Osa numero 0NLS125.X Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus FUSE CARTRIDGE 125A 600VAC/VDC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1375 pcs Tietolomake NLN, NLS Class K5 Fuses
Kategoria Piirin suojaus Voltage Rating - DC 600V
Voltage Rating - AC 600V Koko / Dimension 1.843" Dia x 6.878" L (46.80mm x 174.70mm)
Sarja POWR-GARD® NLS Vasteaika Fast
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Cylindrical, Blade Terminals
Muut nimet NLS 125
NLS125
NLS125.X
Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Holder Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 8 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
sulake Tyyppi Cartridge ominaisuudet -
Nykyinen arvostelu 125A luokka K5