Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > Sähköiset, Erikoisulakkeet > 0NLS250.X
0NLS250.X
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 0NLS250.X luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 0NLS250.X
Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus FUSE CRTRDGE 250A 600VAC/500VDC
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 721 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
Product parameter
Osa numero 0NLS250.X Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus FUSE CRTRDGE 250A 600VAC/500VDC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 721 pcs Tietolomake NLN, NLS Class K5 Fuses
Kategoria Piirin suojaus Voltage Rating - DC 500V
Voltage Rating - AC 600V Koko / Dimension 2.594" Dia x 7.878" L (65.90mm x 200.10mm)
Sarja POWR-GARD® NLS Vasteaika Fast
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Cylindrical, Blade Terminals
Muut nimet NLS 250
NLS250
NLS250.X
Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Holder Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 11 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
sulake Tyyppi Cartridge ominaisuudet -
Nykyinen arvostelu 250A luokka K5