Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > Sähköiset, Erikoisulakkeet > 0SLC015.T
0SLC015.T
0SLC015.T
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 0SLC015.T luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 0SLC015.T
Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus FUSE CARTRIDGE 15A 600VAC/170VDC
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero 0SLC015.T Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus FUSE CARTRIDGE 15A 600VAC/170VDC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 27386 pcs Tietolomake SLC Series Class-G Fuses
Kategoria Piirin suojaus Voltage Rating - DC 170V
Voltage Rating - AC 600V Koko / Dimension 0.406" Dia x 1.311" L (10.30mm x 33.30mm)
Sarja POWR-GARD® SLC Vasteaika Medium
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Cartridge, Non-Standard
Muut nimet 0SLC015.T-ND
F5972
SLC 15A
SLC015.T
Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Holder Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 6 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
sulake Tyyppi Cartridge ominaisuudet -
Nykyinen arvostelu 15A luokka G