Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > Sähköiset, Erikoisulakkeet > 0SLC050.T
0SLC050.T
0SLC050.T
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 0SLC050.T luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 0SLC050.T
Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus FUSE CARTRIDGE 50A 480VAC/170VDC
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero 0SLC050.T Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus FUSE CARTRIDGE 50A 480VAC/170VDC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 11781 pcs Tietolomake SLC Series Class-G Fuses
Kategoria Piirin suojaus Voltage Rating - DC 170V
Voltage Rating - AC 480V Koko / Dimension 0.406" Dia x 2.252" L (10.30mm x 57.20mm)
Sarja POWR-GARD® SLC Vasteaika Medium
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Cartridge, Non-Standard
Muut nimet 0SLC050.T-ND
0SLC050T
F1813
SLC 50A
SLC050
SLC050.T
SLC050T
SLC50
Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Holder Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 6 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
sulake Tyyppi Cartridge ominaisuudet -
Nykyinen arvostelu 50A luokka G