Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > PTC-resettable sulakkeet > 16R800GF
16R800GF
16R800GF
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 16R800GF luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 16R800GF
Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus PTC RESET FUSE 16V 8A RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero 16R800GF Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus PTC RESET FUSE 16V 8A RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 185438 pcs Tietolomake 16R Series Datasheet
Kategoria Piirin suojaus Jännite - Max 16V
Tyyppi Polymeric Aika Trip 5s
Paksuus (Max) - Koko / Dimension 0.500" L x 0.118" W (12.70mm x 3.00mm)
Sarja POLY-FUSE®, 16R Vastus - Post Trip (R1) (Max) 17.5 mOhms
Resistance - Initial (Ri) (Min) 5.6 mOhms Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Disc
Muut nimet 16R800G
F3186
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 10 Weeks Lead Spacing 0.201" (5.10mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.823" (20.90mm)
Yksityiskohtainen kuvaus Polymeric PTC Resettable Fuse 16V 8A Ih Through Hole Radial, Disc Nykyinen - Trip (It) 13.6A
Nykyinen - Max 100A Nykyinen - Hold (Ih) (Max) 8A