Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > PTC-resettable sulakkeet > 16R900GF
16R900GF
16R900GF
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 16R900GF luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 16R900GF
Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus PTC RESET FUSE 16V 9A RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
Product parameter
Osa numero 16R900GF Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus PTC RESET FUSE 16V 9A RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 104507 pcs Tietolomake 16R Series Datasheet
Kategoria Piirin suojaus Jännite - Max 16V
Tyyppi Polymeric Aika Trip 5.5s
Paksuus (Max) - Koko / Dimension 0.551" L x 0.118" W (14.00mm x 3.00mm)
Sarja POLY-FUSE®, 16R Vastus - Post Trip (R1) (Max) 13.5 mOhms
Resistance - Initial (Ri) (Min) 4.7 mOhms Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Disc
Muut nimet 16R900G
F3187
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 10 Weeks Lead Spacing 0.201" (5.10mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.854" (21.70mm)
Yksityiskohtainen kuvaus Polymeric PTC Resettable Fuse 16V 9A Ih Through Hole Radial, Disc Nykyinen - Trip (It) 15.3A
Nykyinen - Max 100A Nykyinen - Hold (Ih) (Max) 9A