Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > Sähköiset, Erikoisulakkeet > KLSR400.X
KLSR400.X
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta KLSR400.X luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero KLSR400.X
Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus FUSE CRTRDGE 400A 600VAC/300VDC
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 207 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
Product parameter
Osa numero KLSR400.X Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus FUSE CRTRDGE 400A 600VAC/300VDC Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 207 pcs Tietolomake KLNR, KLSR Series
Kategoria Piirin suojaus Voltage Rating - DC 300V
Voltage Rating - AC 600V Koko / Dimension 2.594" Dia x 11.626" L (65.90mm x 295.30mm)
Sarja POWR-GARD® KLSR Vasteaika Fast
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Cylindrical, Blade Terminals
Muut nimet KLSR 400
KLSR400
Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Holder Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 5 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
sulake Tyyppi Cartridge ominaisuudet -
Nykyinen arvostelu 400A luokka RK1