Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > Sähköiset, Erikoisulakkeet > KLSR600.X
KLSR600.X
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta KLSR600.X luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero KLSR600.X
Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus FUSE CRTRDGE 600A 600VAC/300VDC
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 138 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
Product parameter
Osa numero KLSR600.X Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus FUSE CRTRDGE 600A 600VAC/300VDC Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 138 pcs Tietolomake KLNR, KLSR Series
Kategoria Piirin suojaus Voltage Rating - DC 300V
Voltage Rating - AC 600V Koko / Dimension 3.094" Dia x 13.374" L (78.60mm x 339.70mm)
Sarja POWR-GARD® KLSR Vasteaika Fast
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Cylindrical, Blade Terminals
Muut nimet KLSR 600
KLSR600
Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Holder Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 8 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
sulake Tyyppi Cartridge ominaisuudet -
Nykyinen arvostelu 600A luokka RK1