Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > Sähköiset, Erikoisulakkeet > LSRK020.TXID
LSRK020.TXID
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LSRK020.TXID luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LSRK020.TXID
Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus FUSE CARTRIDGE 20A 600VAC/300VDC
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 3746 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
Product parameter
Osa numero LSRK020.TXID Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus FUSE CARTRIDGE 20A 600VAC/300VDC Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 3746 pcs Tietolomake LLNRK, LLSRK Series Datasheet
Kategoria Piirin suojaus Voltage Rating - DC 300V
Voltage Rating - AC 600V Koko / Dimension 0.811" Dia x 5.000" L (20.60mm x 127.00mm)
Sarja POWR-GARD®, POWR-PRO® LLSRK_ID Vasteaika Slow
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Cartridge, Non-Standard
Muut nimet LLSRK 20ID
LLSRK020.TXID
LLSRK020ID
LLSRK20ID
LSRK020TXID
Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Holder Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 5 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
sulake Tyyppi Cartridge ominaisuudet Indicating
Nykyinen arvostelu 20A luokka RK1