Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > Sähköiset, Erikoisulakkeet > LSRK03.2TXID
LSRK03.2TXID
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LSRK03.2TXID luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LSRK03.2TXID
Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus FUSE CRTRDGE 3.2A 600VAC/300VDC
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 4975 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
10 pcs
Product parameter
Osa numero LSRK03.2TXID Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus FUSE CRTRDGE 3.2A 600VAC/300VDC Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 4975 pcs Tietolomake LLNRK, LLSRK Series Datasheet
Kategoria Piirin suojaus Voltage Rating - DC 300V
Voltage Rating - AC 600V Koko / Dimension 0.811" Dia x 5.000" L (20.60mm x 127.00mm)
Sarja POWR-GARD®, POWR-PRO® LLSRK_ID Vasteaika Slow
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Cartridge, Non-Standard
Muut nimet LLSRK 3-2/10ID
LLSRK03.2ID
LLSRK03.2TXID
LLSRK3.2ID
Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Holder Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 8 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
sulake Tyyppi Cartridge ominaisuudet Indicating
Nykyinen arvostelu 3.2A luokka RK1