Koti > Tuotteet > Discrete Semiconductor Products > Tyristorit - TRIACit > Q4008LTTP
Q4008LTTP
Q4008LTTP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta Q4008LTTP luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero Q4008LTTP
Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus TRIAC 400V 8A TO220
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs250 pcs
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero Q4008LTTP Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus TRIAC 400V 8A TO220 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 65434 pcs Tietolomake QxxxxLTx Series Datasheet
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Off State 400V
triac Tyyppi Internally Triggered Toimittaja Device Package TO-220AB-L
Sarja - Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-220-3 Isolated Tab Muut nimet F7230
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 11 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus TRIAC Internally Triggered 400V 8A Through Hole TO-220AB-L
Nykyinen - On State (It (RMS)) (Max) 8A Nykyinen - Non Rep. Surge 50, 60 Hz (ITSM) 83A, 100A
Nykyinen - Hold (Ih) (Max) 60mA kokoonpano Single