Koti > Tuotteet > Discrete Semiconductor Products > Tyristorit - TRIACit > Q4008RH3
Q4008RH3
Q4008RH3
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta Q4008RH3 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero Q4008RH3
Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus TRIAC ALTERNISTOR 400V 8A TO220
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS -yhteensopiva
In Stock 65958 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
Product parameter
Osa numero Q4008RH3 Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus TRIAC ALTERNISTOR 400V 8A TO220 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 65958 pcs Tietolomake Lxx08xx, Qxx08xx, Qxx08xHx DatasheetLead Form Dimensions
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Off State 400V
Jännite - Gate Trigger (VGT) (Max) 1.3V triac Tyyppi Alternistor - Snubberless
Toimittaja Device Package TO-220 Non-Isolated Tab Sarja -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case TO-220-3
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus TRIAC Alternistor - Snubberless 400V 8A Through Hole TO-220 Non-Isolated Tab Nykyinen - On State (It (RMS)) (Max) 8A
Nykyinen - Non Rep. Surge 50, 60 Hz (ITSM) 83A, 100A Nykyinen - Hold (Ih) (Max) 15mA
Nykyinen - Gate Trigger (IGT) (Max) 10mA kokoonpano Single