Koti > Tuotteet > Discrete Semiconductor Products > Tyristorit - SCRs > S4010NTP
S4010NTP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta S4010NTP luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero S4010NTP
Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus SCR 400V 10A TO263
Lyijytön tila / RoHS-tila
In Stock 65979 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
Product parameter
Osa numero S4010NTP Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus SCR 400V 10A TO263 Lyijytön tila / RoHS-tila
Määrä saatavilla 65979 pcs Tietolomake Packing OptionsSxx10xSx, Sxx10x Series Datasheet
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - On State (VTM) (Max) 1.6V
Jännite - Off State 400V Jännite - Gate Trigger (VGT) (Max) 1.5V
Toimittaja Device Package TO-263 (D2Pak) Sarja -
SCR Tyyppi Standard Recovery Pakkaus / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Valmistajan toimitusaika 10 Weeks Yksityiskohtainen kuvaus SCR 400V 10A Standard Recovery Surface Mount TO-263 (D2Pak)
Nykyinen - On State (It (RMS)) (Max) 10A Nykyinen - On State (It (AV)) (Max) 6.4A
Nykyinen - Off State (Max) 10µA Nykyinen - Non Rep. Surge 50, 60 Hz (ITSM) 83A, 100A
Nykyinen - Hold (Ih) (Max) 30mA Nykyinen - Gate Trigger (IGT) (Max) 15mA