Koti > Tuotteet > Discrete Semiconductor Products > Tyristorit - SCRs > S4010VS3
S4010VS3
S4010VS3
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta S4010VS3 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero S4010VS3
Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus SCR SENS 400V 10A TO-251
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero S4010VS3 Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus SCR SENS 400V 10A TO-251 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4126 pcs Tietolomake Sxx10xSx, Sxx10x Series Datasheet
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - On State (VTM) (Max) 1.6V
Jännite - Off State 400V Jännite - Gate Trigger (VGT) (Max) 800mV
Toimittaja Device Package TO-251AA Sarja -
SCR Tyyppi Sensitive Gate Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA Muut nimet F5304
S4010VS3-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 110°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus SCR 400V 10A Sensitive Gate Through Hole TO-251AA Nykyinen - On State (It (RMS)) (Max) 10A
Nykyinen - On State (It (AV)) (Max) 6.4A Nykyinen - Off State (Max) 5µA
Nykyinen - Non Rep. Surge 50, 60 Hz (ITSM) 83A, 100A Nykyinen - Hold (Ih) (Max) 8mA