SL1024A250RF
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SL1024A250RF luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | SL1024A250RF |
|---|---|
| Valmistaja | Hamlin / Littelfuse |
| Kuvaus | GDT 250V 10KA T/H FAIL SHORT |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | Get a quote | ||||
- Tuoteparametri
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | SL1024A250RF | Valmistaja | Hamlin / Littelfuse |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | GDT 250V 10KA T/H FAIL SHORT | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 5105 pcs | Tietolomake | SL1024A Series |
| Kategoria | Piirin suojaus | Jännite - DC Spark Over (Nim) | 250V |
| Toleranssi | - | Sarja | SL1024A |
| Pakkaus | Tray | Pakkaus / Case | Axial Cylinder, 3 Lead (Radial Bend) |
| Napaluku | 3 | Asennustyyppi | Through Hole |
| Impulssin purkuvirta (8 / 20μs) | 10000A (10kA) | Fail Short | Yes |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Gas Discharge Tube 250V 10000A (10kA) 3 Pole Through Hole |