SL1024A300C
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SL1024A300C luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | SL1024A300C |
|---|---|
| Valmistaja | Hamlin / Littelfuse |
| Kuvaus | GDT 300V 10KA |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | Get a quote | ||||
- Tuoteparametri
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | SL1024A300C | Valmistaja | Hamlin / Littelfuse |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | GDT 300V 10KA | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 4670 pcs | Tietolomake | SL1024A Series |
| Kategoria | Piirin suojaus | Jännite - DC Spark Over (Nim) | 300V |
| Toleranssi | - | Sarja | SL1024A |
| Pakkaus | Tray | Pakkaus / Case | Cylinder No Lead, 3 Terminal |
| Napaluku | 3 | Asennustyyppi | User Defined |
| Impulssin purkuvirta (8 / 20μs) | 10000A (10kA) | Fail Short | No |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Gas Discharge Tube 300V 10000A (10kA) 3 Pole User Defined |