Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Varistorit, MOVit > TMOV34S391MP
TMOV34S391MP
TMOV34S391MP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta TMOV34S391MP luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero TMOV34S391MP
Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus VARISTOR 620V 40KA SQUARE 34MM
(Yhdysvaltain dollareina)
180 pcs
Product parameter
Osa numero TMOV34S391MP Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus VARISTOR 620V 40KA SQUARE 34MM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 6025 pcs Tietolomake TMOV34S Series
Kategoria Piirin suojaus Varistorijännite (Typ) 620V
Varistorin jännite (min) 558V Varistorin jännite (maksimi) 682V
Sarja TMOV® 34S Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Square 34mm, Formed Tabs, 3-Lead Käyttölämpötila -55°C ~ 85°C (TA)
Lukumäärä Circuits 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Suurin V DC 506V
Suurin AC volttia 385V Valmistajan toimitusaika 11 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet Thermally Protected
energia 800J Yksityiskohtainen kuvaus 620V 40kA Varistor 1 Circuit Through Hole Square 34mm, Formed Tabs, 3-Lead
Nykyinen - Surge 40kA Kapasitanssi @ Taajuus 3300pF @ 1MHz