Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Varistorit, MOVit > TMOV34S461M
TMOV34S461M
TMOV34S461M
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta TMOV34S461M luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero TMOV34S461M
Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus VARISTOR 715V 40KA SQUARE 34MM
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 4371 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero TMOV34S461M Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus VARISTOR 715V 40KA SQUARE 34MM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 4371 pcs Tietolomake TMOV34S Series
Kategoria Piirin suojaus Varistorijännite (Typ) 715V
Varistorin jännite (min) 643.5V Varistorin jännite (maksimi) 786.5V
Sarja TMOV® 34S Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Square 34mm, Formed Tabs, 3-Lead Käyttölämpötila -55°C ~ 85°C (TA)
Lukumäärä Circuits 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Suurin V DC 610V
Suurin AC volttia 460V Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
ominaisuudet Thermally Protected energia 960J
Yksityiskohtainen kuvaus 715V 40kA Varistor 1 Circuit Through Hole Square 34mm, Formed Tabs, 3-Lead Nykyinen - Surge 40kA
Kapasitanssi @ Taajuus 2800pF @ 1MHz