Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Diodit > TP5KP13A
TP5KP13A
TP5KP13A
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta TP5KP13A luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero TP5KP13A
Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus TVS DIODE 13V 21.5V P600
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs250 pcs
Product parameter
Osa numero TP5KP13A Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus TVS DIODE 13V 21.5V P600 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 42656 pcs Tietolomake TP5KP Series Datasheet
Kategoria Piirin suojaus Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 13V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 21.5V Jännite - erittely (min) 14.4V
Yksisuuntaiset kanavat 1 Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package P600 Sarja Automotive, AEC-Q101, TP5KP
Power Line Protection No Teho - huippukulma 5000W (5kW)