Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Diodit > TP5KP14A
TP5KP14A
TP5KP14A
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta TP5KP14A luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero TP5KP14A
Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus TVS DIODE 14V 23.2V P600
(Yhdysvaltain dollareina)
800 pcs1600 pcs2400 pcs
Product parameter
Osa numero TP5KP14A Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus TVS DIODE 14V 23.2V P600 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 70286 pcs Tietolomake TP5KP Series Datasheet
Kategoria Piirin suojaus Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 14V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 23.2V Jännite - erittely (min) 15.6V
Yksisuuntaiset kanavat 1 Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package P600 Sarja Automotive, AEC-Q101, TP5KP
Power Line Protection No Teho - huippukulma 5000W (5kW)