Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Diodit > TP5KP26A
TP5KP26A
TP5KP26A
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta TP5KP26A luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero TP5KP26A
Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus TVS DIODE 26V 42.1V P600
(Yhdysvaltain dollareina)
800 pcs1600 pcs2400 pcs
Product parameter
Osa numero TP5KP26A Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus TVS DIODE 26V 42.1V P600 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 65465 pcs Tietolomake TP5KP Series Datasheet
Kategoria Piirin suojaus Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 26V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 42.1V Jännite - erittely (min) 28.9V
Yksisuuntaiset kanavat 1 Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package P600 Sarja Automotive, AEC-Q101, TP5KP
Power Line Protection No Teho - huippukulma 5000W (5kW)