Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Diodit > TP5KP33CA
TP5KP33CA
TP5KP33CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta TP5KP33CA luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero TP5KP33CA
Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus TVS DIODE 33V 53.3V P600
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs250 pcs
Product parameter
Osa numero TP5KP33CA Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus TVS DIODE 33V 53.3V P600 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 44724 pcs Tietolomake TP5KP Series Datasheet
Kategoria Piirin suojaus Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 33V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 53.3V Jännite - erittely (min) 36.7V
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package P600
Sarja Automotive, AEC-Q101, TP5KP Power Line Protection No
Teho - huippukulma 5000W (5kW) Pakkaus Cut Tape (CT)