Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Varistorit, MOVit > V251HC32
V251HC32
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta V251HC32 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero V251HC32
Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus VARISTOR 390V 25KA DISC 32MM
(Yhdysvaltain dollareina)
180 pcs
Product parameter
Osa numero V251HC32 Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus VARISTOR 390V 25KA DISC 32MM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 9535 pcs Tietolomake HA Series
Kategoria Piirin suojaus Varistorijännite (Typ) 390V
Varistorin jännite (min) 351V Varistorin jännite (maksimi) 429V
Sarja HC Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Disc 32mm, Formed Tabs Käyttölämpötila -55°C ~ 85°C (TA)
Lukumäärä Circuits 1 Asennustyyppi Bolt Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Suurin V DC 330V
Suurin AC volttia 250V Valmistajan toimitusaika 9 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant energia 330J
Yksityiskohtainen kuvaus 390V 25kA Varistor 1 Circuit Bolt Mount Disc 32mm, Formed Tabs Nykyinen - Surge 25kA
Kapasitanssi @ Taajuus 2500pF @ 1MHz