Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Varistorit, MOVit > V251HC40
V251HC40
V251HC40
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta V251HC40 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero V251HC40
Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus VARISTOR 390V 40KA DISC 40MM
(Yhdysvaltain dollareina)
180 pcs
Product parameter
Osa numero V251HC40 Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus VARISTOR 390V 40KA DISC 40MM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 11940 pcs Tietolomake HA Series
Kategoria Piirin suojaus Varistorijännite (Typ) 390V
Varistorin jännite (min) 351V Varistorin jännite (maksimi) 429V
Sarja HC Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Disc 40mm, Formed Tabs Käyttölämpötila -55°C ~ 85°C (TA)
Lukumäärä Circuits 1 Asennustyyppi Bolt Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Suurin V DC 330V
Suurin AC volttia 250V Valmistajan toimitusaika 9 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant energia 370J
Yksityiskohtainen kuvaus 390V 40kA Varistor 1 Circuit Bolt Mount Disc 40mm, Formed Tabs Nykyinen - Surge 40kA
Kapasitanssi @ Taajuus 5000pF @ 1MHz