Koti > Tuotteet > Muuntajat > Tehomuuntajat > 1182G117
1182G117
1182G117
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 1182G117 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 1182G117
Valmistaja Hammond Manufacturing
Kuvaus TRANSFORMER TOROIDAL POWER
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Osa numero 1182G117 Valmistaja Hammond Manufacturing
Kuvaus TRANSFORMER TOROIDAL POWER Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 2495 pcs Tietolomake 1182 Series Spec.1182 Series Connection Sheet1182G117 Drawing
Kategoria Muuntajat Paino 1.5 lbs (680.4g)
Jännite - Toissijainen (Full Load) Parallel 117V, Series 234V Jännite - Ensisijainen 117V
Jännite - Isolation 4000Vrms Tyyppi Toroidal
päättyminen Style Wire Leads Koko / Dimension 82.55mm Dia
Sarja 1182 Toisiokäämin (s) Dual
Ensiökäämin (s) Dual Virta - Max 50 VA
Muut nimet 1182G117-ND
HM2420
Asennustyyppi Chassis Mount
Valmistajan toimitusaika 4 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 38.10mm Nykyinen - Output (Max) Parallel 428mA, Series 214mA