Koti > Tuotteet > Muuntajat > Tehomuuntajat > 1182H240
1182H240
1182H240
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 1182H240 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 1182H240
Valmistaja Hammond Manufacturing
Kuvaus TRANSFORMER TOROIDAL POWER
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Osa numero 1182H240 Valmistaja Hammond Manufacturing
Kuvaus TRANSFORMER TOROIDAL POWER Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1688 pcs Tietolomake 1182 Series Spec.1182 Series Connection Sheet1182H240 Drawing
Kategoria Muuntajat Paino 3.8 lbs (1.7kg)
Jännite - Toissijainen (Full Load) 240V Jännite - Ensisijainen 117V
Jännite - Isolation 4000Vrms Tyyppi Toroidal
päättyminen Style Wire Leads Koko / Dimension 110.49mm Dia
Sarja 1182 Toisiokäämin (s) Single
Ensiökäämin (s) Dual Virta - Max 160 VA
Muut nimet 1182H240-ND
HM2426
Asennustyyppi Chassis Mount
Valmistajan toimitusaika 4 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 44.45mm Nykyinen - Output (Max) 667mA