Koti > Tuotteet > Laatikot, kotelot, telineet > Rack Thermal Management > DNFF080CG230
DNFF080CG230
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DNFF080CG230 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DNFF080CG230
Valmistaja Hammond Manufacturing
Kuvaus FAN KIT 80MM GRY/BEIG 230VAC 5PC
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
Product parameter
Osa numero DNFF080CG230 Valmistaja Hammond Manufacturing
Kuvaus FAN KIT 80MM GRY/BEIG 230VAC 5PC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1889 pcs Tietolomake DNFF080xx230
Kategoria Laatikot, kotelot, telineet Paino 2 lbs (907.2g)
Jännite - Input 230VAC Tyyppi Fan
tekniset tiedot Fan, AC, Square, 32 CFM Koko / Dimension 4.13" L x 4.13" W x 2.42" H (105.0mm x 105.0mm x 61.5mm)
Toimitustiedot Shipped from Digi-Key Sarja DNFF
Valmistajan toimitusaika 4 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Rack Fan, AC, Square, 32 CFM 4.13" L x 4.13" W x 2.42" H (105.0mm x 105.0mm x 61.5mm)