Koti > Tuotteet > Laatikot, kotelot, telineet > Rack Thermal Management > DNFF120BK115
DNFF120BK115
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DNFF120BK115 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DNFF120BK115
Valmistaja Hammond Manufacturing
Kuvaus FAN KIT 120MM BLACK 115VAC 5PCS
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs
50 pcs100 pcs250 pcs
Product parameter
Osa numero DNFF120BK115 Valmistaja Hammond Manufacturing
Kuvaus FAN KIT 120MM BLACK 115VAC 5PCS Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 2290 pcs Tietolomake DNFF120xx115
Kategoria Laatikot, kotelot, telineet Paino 2 lbs (907.2g)
Jännite - Input 115VAC Tyyppi Fan
tekniset tiedot Fan, AC, Square, 105 CFM Koko / Dimension 5.91" L x 5.91" W x 2.41" H (150.1mm x 150.1mm x 61.2mm)
Toimitustiedot Shipped from Digi-Key Sarja DNFF
Muut nimet DNFF120BK115-ND
HM2216
Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable
Valmistajan toimitusaika 4 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Rack Fan, AC, Square, 105 CFM 5.91" L x 5.91" W x 2.41" H (150.1mm x 150.1mm x 61.2mm)