M50-3113042
M50-3113042
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta M50-3113042 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero M50-3113042
Valmistaja Harwin
Kuvaus CONN RCPT 60POS 1.27MM SMD GOLD
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs14 pcs112 pcs504 pcs1008 pcs
Product parameter
Osa numero M50-3113042 Valmistaja Harwin
Kuvaus CONN RCPT 60POS 1.27MM SMD GOLD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Solder Tyyli Board to Board or Cable
Sarja Archer M50 Riviväli - Mating 0.050" (1.27mm)
Pitch - Mating 0.050" (1.27mm) Pakkaus Tube
Muut nimet 952-2858
M50-3113042-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Rivien 2 Joitakin paikkoja Loaded All
Joitakin paikkoja 60 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Paritetuille pinoaminen Heights 5.5mm, 6.18mm, 9.47mm Valmistajan toimitusaika 7 Weeks
Eristyskorkeus 0.169" (4.30mm) Eristysväri Black
Tulosuoja - ominaisuudet Board Guide
kiinnitys tyyppi Push-Pull Yksityiskohtainen kuvaus 60 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
Nykyinen arvostelu 1A Yhteydenotto Tyyppi Female Socket