M50-3114042
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta M50-3114042 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero M50-3114042
Valmistaja Harwin
Kuvaus CONN RCPT 80POS 1.27MM SMD GOLD
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero M50-3114042 Valmistaja Harwin
Kuvaus CONN RCPT 80POS 1.27MM SMD GOLD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Solder Tyyli Board to Board or Cable
Sarja Archer M50 Riviväli - Mating 0.050" (1.27mm)
Pitch - Mating 0.050" (1.27mm) Pakkaus Tube
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Rivien 2
Joitakin paikkoja Loaded All Joitakin paikkoja 80
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Paritetuille pinoaminen Heights 5.5mm, 6.18mm, 9.47mm
Eristyskorkeus 0.169" (4.30mm) Eristysväri Black
Tulosuoja - ominaisuudet Board Guide
kiinnitys tyyppi Push-Pull Yksityiskohtainen kuvaus 80 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
Nykyinen arvostelu 1A Yhteydenotto Tyyppi Female Socket