M50-3153442P
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta M50-3153442P luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero M50-3153442P
Product parameter
Osa numero M50-3153442P Valmistaja Harwin
Kuvaus CONNECTOR SOCKET Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5497 pcs Tietolomake
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Solder Tyyli Board to Board or Cable
Sarja Archer M50 Riviväli - Mating 0.050" (1.27mm)
Pitch - Mating 0.050" (1.27mm) Pakkaus Tube
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Rivien 2
Joitakin paikkoja Loaded All Joitakin paikkoja 68
Asennustyyppi Surface Mount Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Paritetuille pinoaminen Heights 3.2mm, 3.9mm, 4.6mm, 5.3mm, 7.2mm, 8.6mm Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Differentiaalitietojen Transmission Polyamide (PA6T), Nylon 6T Eristyskorkeus 0.087" (2.20mm)
Eristysväri Black Tulosuoja -
ominaisuudet Board Guide, Pick and Place kiinnitys tyyppi Push-Pull
Yksityiskohtainen kuvaus 68 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector Surface Mount Nykyinen arvostelu 1A
Yhteydenotto Tyyppi Female Socket Ota yhteys muotoon Square
Yhteydenotto Material Phosphor Bronze Yhteyden pituus - Post -
Yhteyden viimeistelypaksuus - Post 100.0µin (2.54µm) Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus Flash
Yhteyshenkilön nimi - Post Tin Yhteys Maali - Mating Gold
Liittyvät tuotteet
M50-3153542 Image
  • Osa#:M50-3153542
  • valmistajat:Harwin
  • Kuvaus:CONN RCPT 1.27MM SMD AU 70POS
  • Varastossa:4865
M50-3153042 Image
  • Osa#:M50-3153042
  • valmistajat:Harwin
  • Kuvaus:CONN RCPT 1.27MM SMD AU 60POS