M50-3153542
M50-3153542
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta M50-3153542 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero M50-3153542
Valmistaja Harwin
Kuvaus CONN RCPT 1.27MM SMD AU 70POS
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero M50-3153542 Valmistaja Harwin
Kuvaus CONN RCPT 1.27MM SMD AU 70POS Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Solder Tyyli Board to Board or Cable
Sarja Archer M50 Riviväli - Mating 0.050" (1.27mm)
Pitch - Mating 0.050" (1.27mm) Pakkaus Tube
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Rivien 2
Joitakin paikkoja Loaded All Joitakin paikkoja 70
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Paritetuille pinoaminen Heights 3.2mm, 3.9mm, 4.6mm, 5.3mm, 7.2mm, 8.6mm
Eristyskorkeus 0.087" (2.20mm) Eristysväri Black
Tulosuoja - ominaisuudet Board Guide
kiinnitys tyyppi Push-Pull Yksityiskohtainen kuvaus 70 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
Nykyinen arvostelu 1A Yhteydenotto Tyyppi Female Socket
Ota yhteys muotoon Square Yhteydenotto Material Phosphor Bronze
Yhteyden pituus - Post - Yhteyden viimeistelypaksuus - Post 100.0µin (2.54µm)
Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus Flash Yhteyshenkilön nimi - Post Tin
Yhteys Maali - Mating Gold Liitintyyppi Receptacle, Bottom or Top Entry
Sovellukset General Purpose, Medical, Telecommunications
Liittyvät tuotteet
M50-3154042 Image
  • Osa#:M50-3154042
  • valmistajat:Harwin
  • Kuvaus:CONN RCPT 1.27MM SMD AU 80POS
  • Varastossa:5191
M50-3153042 Image
  • Osa#:M50-3153042
  • valmistajat:Harwin
  • Kuvaus:CONN RCPT 1.27MM SMD AU 60POS