M50-3610642R
M50-3610642R
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta M50-3610642R luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero M50-3610642R
Valmistaja Harwin
Kuvaus CONN HDR 1.27MM SMD AU 12POS
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero M50-3610642R Valmistaja Harwin
Kuvaus CONN HDR 1.27MM SMD AU 12POS Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating 250V
päättyminen Solder Tyyli Board to Board or Cable
peittänyt Unshrouded Sarja Archer M50
Riviväli - Mating 0.050" (1.27mm) Pitch - Mating 0.050" (1.27mm)
Pakkaus Cut Tape (CT) Yleinen kosketuspituus -
Muut nimet 952-3091-1 Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Rivien 2 Joitakin paikkoja Loaded All
Joitakin paikkoja 12 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Paritetuille pinoaminen Heights 3.9mm, 5.3mm, 6.08mm, 6.18mm, 7mm Valmistajan toimitusaika 7 Weeks
Eristyskorkeus 0.039" (1.00mm) Eristysväri Black
Tulosuoja - ominaisuudet Board Guide, Pick and Place
kiinnitys tyyppi Push-Pull Yksityiskohtainen kuvaus Connector Header Surface Mount 12 position 0.050" (1.27mm)
Nykyinen arvostelu 1A Yhteydenotto Tyyppi Male Pin
Ota yhteys muotoon Square Yhteydenotto Material Brass
Yhteyden pituus - Post - Kontaktin pituus - Mating 0.118" (3.00mm)