M50-3611042
M50-3611042
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta M50-3611042 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero M50-3611042
Valmistaja Harwin
Kuvaus 10+10 DIL SMT P/HDR W/PEGS
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs
500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero M50-3611042 Valmistaja Harwin
Kuvaus 10+10 DIL SMT P/HDR W/PEGS Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating 250V
päättyminen Solder Tyyli Board to Board or Cable
peittänyt Unshrouded Sarja Archer M50
Riviväli - Mating 0.050" (1.27mm) Pitch - Mating 0.050" (1.27mm)
Pakkaus Bulk Yleinen kosketuspituus -
Muut nimet 952-3499 Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Rivien 2 Joitakin paikkoja Loaded All
Joitakin paikkoja 20 Asennustyyppi Surface Mount
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Paritetuille pinoaminen Heights 3.9mm, 5.3mm, 6.08mm, 6.18mm, 7mm
Valmistajan toimitusaika 7 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Differentiaalitietojen Transmission Thermoplastic Eristyskorkeus 0.039" (1.00mm)
Eristysväri Black Tulosuoja -
ominaisuudet Board Guide kiinnitys tyyppi Push-Pull
Yksityiskohtainen kuvaus Connector Header Surface Mount 20 position 0.050" (1.27mm) Nykyinen arvostelu 1A
Yhteydenotto Tyyppi Male Pin Ota yhteys muotoon Square
Yhteydenotto Material Brass Yhteyden pituus - Post -
Kontaktin pituus - Mating 0.118" (3.00mm) Yhteyden viimeistelypaksuus - Post 80.0µin (2.03µm)