Koti > Tuotteet > Kaapeliasennukset > Suorakulmaiset kaapelikaapelit > M50-9011042
M50-9011042
M50-9011042
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta M50-9011042 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero M50-9011042
Valmistaja Harwin
Kuvaus CBL ASSY 1.27MM 20POS M-F 150MM
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero M50-9011042 Valmistaja Harwin
Kuvaus CBL ASSY 1.27MM 20POS M-F 150MM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria Kaapeliasennukset Käyttö -
suojaus Unshielded Sarja Archer M50
Pitch - Liitin 0.050" (1.27mm) Pitch - Cable 0.025" (0.64mm)
Muut nimet 952-2658
M50-9011042-ND
Rivien 2
Joitakin paikkoja 20 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 7 Weeks Pituus 0.492' (150.00mm, 5.91")
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 20 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Plug 0.492' (150.00mm, 5.91") Yhteydenotto Finish Paksuus -