Koti > Tuotteet > Kaapeliasennukset > Suorakulmaiset kaapelikaapelit > M50-9011342
M50-9011342
M50-9011342
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta M50-9011342 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero M50-9011342
Valmistaja Harwin
Kuvaus IDC F/M 13POS RIBBON CBL ASSY
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero M50-9011342 Valmistaja Harwin
Kuvaus IDC F/M 13POS RIBBON CBL ASSY Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria Kaapeliasennukset Käyttö -
suojaus Unshielded Sarja Archer M50
Pitch - Liitin 0.050" (1.27mm) Pitch - Cable 0.025" (0.64mm)
Muut nimet 952-3354
M50-9011342-ND
Rivien 2
Joitakin paikkoja 26 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 7 Weeks Pituus 0.492' (150.00mm, 5.91")
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 26 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Plug 0.492' (150.00mm, 5.91") Yhteydenotto Finish Paksuus -