Koti > Tuotteet > releet > Teho releet, yli 2 ampeeria > RH4B-ULAC24V
RH4B-ULAC24V
RH4B-ULAC24V
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RH4B-ULAC24V luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RH4B-ULAC24V
Valmistaja IDEC
Kuvaus RELAY GEN PURPOSE 4PDT 10A 24V
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Osa numero RH4B-ULAC24V Valmistaja IDEC
Kuvaus RELAY GEN PURPOSE 4PDT 10A 24V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 6711 pcs Tietolomake RH Series Datasheet
Kategoria releet Turn On Jännite (max) 19.2 VAC
Sammuta Voltage (Min) 7.2 VAC päättyminen Style Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
kytkentäjännite 120VAC, 28VDC - Max Sarja RH
Release Time 25ms Relay Type General Purpose
Pakkaus Bulk Muut nimet 1885-1113
Käyttölämpötila -25°C ~ 70°C Toiminta-aika 25ms
Asennustyyppi Socketable Valmistajan toimitusaika 4 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet LED Indicator
Yksityiskohtainen kuvaus General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) 24VAC Coil Socketable Ota Arvostelu (Current) 10A
Yhteydenotto Material Silver Cadmium Oxide (AgCdO) Yhteydenottolomake 4PDT (4 Form C)
Coil Voltage 24VAC Coil Type Non Latching
Coil Resistance 84.5 Ohms Coil Virta -
Coil Current 83.0mA
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:RH490-NIST
  • valmistajat:FLIR
  • Kuvaus:ANEMOMETER HUMIDITY/TEMPERATURE
  • Varastossa:185
RH4B-UAC24V Image
  • Osa#:RH4B-UAC24V
  • valmistajat:IDEC