Koti > Tuotteet > releet > Teho releet, yli 2 ampeeria > RH4B-ULCDC24V
RH4B-ULCDC24V
RH4B-ULCDC24V
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RH4B-ULCDC24V luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RH4B-ULCDC24V
Valmistaja IDEC
Kuvaus RELAY GEN PURPOSE 4PDT 10A 24V
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Osa numero RH4B-ULCDC24V Valmistaja IDEC
Kuvaus RELAY GEN PURPOSE 4PDT 10A 24V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 7096 pcs Tietolomake RH Series Datasheet
Kategoria releet Turn On Jännite (max) 19.2 VDC
Sammuta Voltage (Min) 2.4 VDC päättyminen Style Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
kytkentäjännite 120VAC, 28VDC - Max Sarja RH
Release Time 25ms Relay Type General Purpose
Pakkaus Bulk Muut nimet 1885-1245
Käyttölämpötila -25°C ~ 70°C Toiminta-aika 25ms
Asennustyyppi Socketable Valmistajan toimitusaika 4 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet LED Indicator, Test Button
Yksityiskohtainen kuvaus General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) 24VDC Coil Socketable Ota Arvostelu (Current) 10A
Yhteydenotto Material Silver Cadmium Oxide (AgCdO) Yhteydenottolomake 4PDT (4 Form C)
Coil Voltage 24VDC Coil Type Non Latching
Coil Resistance 388 Ohms Coil Virta -
Coil Current 62.0mA