Koti > Tuotteet > Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit > oskillaattorit > 4MA050000Z4BACTGI
4MA050000Z4BACTGI
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 4MA050000Z4BACTGI luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 4MA050000Z4BACTGI
Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus OSC MEMS 50.000MHZ LVDS SMD
Product parameter
Osa numero 4MA050000Z4BACTGI Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus OSC MEMS 50.000MHZ LVDS SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5421 pcs Tietolomake
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Jännite - Supply 2.5V
Tyyppi XO (Standard) Koko / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Sarja 4MA Arvioinnit -
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 6-SMD, No Lead
ulostulo LVDS Muut nimet IDT4MA050000Z4BACTGI
IDT4MA050000Z4BACTGI-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.035" (0.90mm) toiminto Enable/Disable
taajuus vakaus ±50ppm Taajuus 50MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 50MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Nykyinen - Supply (Max) 100mA (Typ)