Koti > Tuotteet > Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit > oskillaattorit > 4MA066000Z3AACTGI
4MA066000Z3AACTGI
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 4MA066000Z3AACTGI luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 4MA066000Z3AACTGI
Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus OSC MEMS 66.000MHZ LVPECL SMD
Product parameter
Osa numero 4MA066000Z3AACTGI Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus OSC MEMS 66.000MHZ LVPECL SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5509 pcs Tietolomake
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Jännite - Supply 3.3V
Tyyppi XO (Standard) Koko / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Sarja 4MA Arvioinnit -
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 6-SMD, No Lead
ulostulo LVPECL Muut nimet IDT4MA066000Z3AACTGI
IDT4MA066000Z3AACTGI-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.035" (0.90mm) toiminto Enable/Disable
taajuus vakaus ±50ppm Taajuus 66MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 66MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Nykyinen - Supply (Max) 100mA (Typ)