Koti > Tuotteet > Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit > oskillaattorit > 4MA133333Y3BACTGI
4MA133333Y3BACTGI
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 4MA133333Y3BACTGI luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 4MA133333Y3BACTGI
Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus OSC MEMS 133.333MHZ LVPECL SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero 4MA133333Y3BACTGI Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus OSC MEMS 133.333MHZ LVPECL SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4088 pcs Tietolomake
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Jännite - Supply 2.5V
Tyyppi XO (Standard) Koko / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Sarja 4MA Arvioinnit -
Pakkaus Tray Pakkaus / Case 6-SMD, No Lead
ulostulo LVPECL Muut nimet IDT4MA133333Y3BACTGI
IDT4MA133333Y3BACTGI-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.035" (0.90mm) toiminto Enable/Disable
taajuus vakaus ±50ppm Taajuus 133.333MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 133.333MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Nykyinen - Supply (Max) -