Koti > Tuotteet > Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit > oskillaattorit > 4MA133333Z3BACTGI8
4MA133333Z3BACTGI8
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 4MA133333Z3BACTGI8 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 4MA133333Z3BACTGI8
Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus OSC MEMS 133.333MHZ LVPECL SMD
Product parameter
Osa numero 4MA133333Z3BACTGI8 Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus OSC MEMS 133.333MHZ LVPECL SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5101 pcs Tietolomake
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Jännite - Supply 2.5V
Tyyppi XO (Standard) Koko / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Sarja 4MA Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 6-SMD, No Lead
ulostulo LVPECL Muut nimet IDT4MA133333Z3BACTGI8
IDT4MA133333Z3BACTGI8-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.035" (0.90mm) toiminto Enable/Disable
taajuus vakaus ±50ppm Taajuus 133.333MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 133.333MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Nykyinen - Supply (Max) 100mA